Úspěšný závod v Telči v rámci Slavata triatlon tour.

Dne 23.5.2023 se uskutečnil závod v rámci Slavata triatlon tour za ne příliš dobrého počasí, kde v Telči bylo chladno a velmi deštivo, navíc z důvodu bezpečnosti dětí musel být závod o hodinu odložen a také se zaměřit pouze na běžeckou část podle několika kategorií a tedy i různé délky běhu v terénu. Z našeho dětského domova odjelo závodit celkem 8 dětí a jeden vychovatel. Závod byl pořádaný nejen pro děti z dětských domovů, ale i pro širokou veřejnost. Děti našeho dětského domova měly obsazení, a to dívku v kategorii 9-10 let Zuzku Š., která vybojovala 1. místo, dívky v kategorii 13-15 let, zde obsadila Kristína B. 1. místo, Vanesa G. 2. místo, Pavlína Sl. 4. místo a Vanesa L. 5. místo. Poslední dívkou za náš dětský domov byla v kategorii 16-18 let Lýdie G., která obsadila 1. místo. Kategorie chlapců 7-8 let náš Tomáš C. obsadil 1. místo a v kategorii 11-12 let jeho bratr Adam C. s velkým náskokem obsadil také 1. místo. Všechny děti obdržely od pořadatele drobné dárky. Všem patří poděkování za bojovnost, vytrvalost a dosažené výsledky.