Podzimní návštěva přátel z organizace Řidiči pomáhají dětem

Na sobotní odpoledne 15. října jsme měli plán jasný. Přijela za námi návštěva našich sponzorů a přátel z organizace ŘIDIČI POMÁHAJÍ DĚTEM.EU. Naše poslední společné setkání proběhlo ještě před letními prázdninami na Kamion festu, kde jsme byli hosty my, a celý den o nás bylo báječně postaráno. S dětmi jsme se proto rozhodli na oplátku tentokrát připravit alespoň drobné pohoštění a společnou zábavu pro naši milou návštěvu. Dopoledne jsme v rodinných skupinách věnovali pečení sladkých dobrot a těšili jsme se na odpolední příjezd našich přátel. Po obědě jsme se již sešli nejprve na našem nádvoří, kde jsme se společně přivítali, popovídali si, děti dostaly jejich milovaná lízátka, dali jsme si něco sladkého na zub a věnovali se společné zábavě. Pouštěli jsme draka, malovali jsme obrovské podzimní malby na strečovou fólii a užívali se společně strávený čas. Později odpoledne jsme se kvůli počasí přesunuli ještě do naší jídelny, kde nás čekal program od našich kamarádů z organizace Řidiči pomáhají dětem. Ti si pro naše děti připravili tématicky zaměřený kvíz o krásné ceny (hračky, omalovánky, plyšáky a další). Děti hádaly odpovědi na otázky týkající se kamionů a života na silnici. Nakonec nikdo neodcházel s prázdnou a děti měly obrovskou radost ze všech nádherných věcí, které dostaly. Jen velmi těžko se nám večer s naší skvělou návštěvou loučilo a už nyní se těšíme na naše další společná setkání. Aby toho nebylo málo, obdrželi jsme pro naše děti naprosto úžasné oblečení, boty, hračky a další věci, za které jsme samozřejmě velmi vděční. Touto cestou bychom rádi poděkovali za oblečení a obuv paní Monika Kaňová a Ivona Bavlnková za zprostředkování právě oblečení a obuvi, dále moc děkujeme za hračky paní Janina Kaufmanová s Tobíkem a Rozárkou z Litoměřic, a nakonec jedno velké poděkování patří celé organizaci ŘIDIČI POMÁHAJÍ DĚTEM.EU a všem jejím členům, kteří s námi strávili toto krásné odpoledne!