Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Stali jsme se regionálními výtězi

Společnost Tesco představila v březnu charitativní projekt. Projekt byl určen pro neziskové a příspěvkové organizace. Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc (ZDVOP) se přihlásilo s projektem, který by měl pomoci dětem v zařízení smysluplně trávit volný čas, umožnit provozovat účinnou ergoterapii, kdy se děti naučí správným pracovním návykům, setrvat u práce až do jejího ukončení. Toto spolu s dalšími aktivitami by mělo přispět k lepšímu vstupu do samostatného života.

Bylo vybráno 90 nejlepších projektů, které získaly finanční příspěvek ve výši 50 000Kč. O tom, který projekt zvítězí rozhodovali svým hlasováním zákazníci společnosti Tesco. Jsme rádi a velice si vážíme toho, že zákazníci chotěbořského Tesca vybrali právě naše zařízení , které pomáhá dětem jež se dostaly do tíživé životní situace. Získané prostředky využijeme na nákup pomůcek k ergoterapii, arteterapii a k volnočasovým aktivitám dětí.

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422