Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

 Poděkování

Tímto bychom chtěli poděkovat všem za projevenou přízeň a hlasy (žetony), díky nímž Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc v Nové Vsi u Chotěboře uspělo v projektu "Pomáháme s Vámi". Vážímesi Vaší podpory a věříme, že díky Vám se budou moci děti celkově rozvíjet a vzdělávat za pomoci zakoupených výukových programů, pracovních pomůcek aj., ato  hravou a zábavnou formou.

Díky zakoupeným výukovým programům si děti rozvíjejí vědomosti, více se připravují na školní vyučování, procvičují si např. učivo z matematiky, českého jazyka, přírodovědy, zdokonalují se v anglickém jazyce a chemickém názvosloví. Tato forma výuky je opravdu baví. Velkou radost mají také z multifunkčního stolu, při kterém využívají strategické myšlení a logiku. Svoji tvořivost a kreativitu uplatňují při práci s Big Shotem  a embosovací sadou (řezací strojek), se kterým mj. vyrábí vánoční přáníčka aj. dekorace. Zakoupené jízdní kolo slouží k praktickému nácviku i dopravní výchově. Spací pytle a karimatky se využívají při pořádaných expedicích aj. dobrodružných pobytech. Pořízené náčiní slouží k osvojení si pracovních dovedností rodinné ergoterapie. Prostřednictvím Nadačního fondu Tesco, projektu"Pomáháme s Vámi" a Vaší podpoře si děti efektivně a účelně zpříjemňují chvíle strávené v Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc v Nové Vsi u Chotěboře.

Děti a zaměstnanci Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Nová Ves u Chotěboře Vám děkují a do nového roku přejí hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů.

 

 

 

 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422