Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Opožděné, ale o to upřímnější poděkování

Poděkování z Dětského domova v Nové Vsi u Chotěboře patří partě kamarádů,kamarádek a personálu v jedné příjemné restauraci v Havlíčkově Brodě.

 

Děkujeme každému, kdo nám jakkoli pomáhá. V pokročilé době povánoční bilancujeme a vypočítáváme, co jsme z darů pořídili pro děti, jak jsme jim co vylepšili. Těžko se můžeme dárcům revanšovat jinak, než že z našich dětí vychováme slušné lidi. Připravit dítě do života tak, aby prosperovalo, aby mělo víc dobrých než špatných životních zážitků je nesnadný úkol. Navíc snaha seznámit děti s historií a tradicemi, motivovat je, aby se dobře učily a třeba jednou jako odpovědní zaměstnaneci pomohli firmě, která nám poskytla peněžitý nebo věcný dar je mnohdy nadlidský úkol. Naší prvořadou snahou je z dětí vychovat řádné občany a eliminovat dopat špatné výchovy ze strany jejich rodičů a nejbližších. Velice si vážíme každého, kdo se dokáže o to své rozdělit s našimi dětmi, ukáže jim solidaritu a hlavně to, že někomu na nich záleží, že nemyslí jen na sebe ale i na druhé.Ještě jednou všem velké díky.

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422