Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Matěj Vydra - patron dětského  domova

Matěj Vydra, patronem dětského domova

V poslední době se často mluví a píše o jednom z největších talentů českého fotbalu Matěji Vydrovi. Chtěl bych širší veřejnost seznámit s tím, že se tento talentovaný reprezentant stal patronem Dětského domova Nová Ves u Chotěboře. Na podzim minulého roku jsem Matěje Vydru společně s vedením dětského domova oslovil, zdali by nechtěl nějakou formou podporovat tento dětský domov, který ve sportovní oblasti dosahuje vynikajících výsledků. Tým dětského domova se v roce 2012 stal celkovým vítězem celostátní soutěže dětských domovů „DD cup“. Vítězství  vybojoval v celoročním, pětietapové soutěži v konkurenci téměř 60 dětských domovů z celé ČR. 

Matěj Vydra ani na chvilku nezaváhal a jako správný chotěbořský rodák okamžitě na možnost podpory přikývl. Na konci minulého roku se stal oficiálním patronem Dětského domova Nová Ves u Chotěboře. A že nemá daleko od slov k činům dokázal, když dětskému domovu daroval lyžařské vybavení, které děti dětského domova využili na pobytu na horách v době jarních prázdnin. Matěj Vydra chce dále podporovat dětský domov zejména v oblasti sportovních aktivit a materiálního vybavení.

   Tímto přístupem tento mladý fotbalista dokázal, že má nejen našlápnuto ke kariéře ve velkém fotbalu, ale také to, že mu není cizí pomoc dětem, které nemohou vyrůstat z jakýchkoliv důvodů ve svých rodinách. Ještě jednou chci Matějovi Vydrovi za všechny děti a zaměstnance Dětského domova Nová Ves u Chotěboře poděkovat a popřát mu mnoho úspěchů v jeho další kariéře.

 Michael Dobrý, vedoucí vychovatel DD Nová Ves u Chotěboře.

 19. 3. 2013

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422