Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Zdravé zoubky budou mít všechny děti z Dětského domova v Nové Vsi u Chotěboře díky dárkovým balíčkům se zubními pastami, kartáčky a ústní vodou z filiálky DM drogerie markt v Chotěboři, které dostaly na základě jednání s panem Josefem Jelínkem.

Balíčky, které byly dětem slavnostně předány přímo v dětském domově jim udělaly  velkou radost. Společně s vychovateli si pročetli přiloženou brožurku, ze které se na ně na každé stránce usmívala oblíbená postavička Hurvínka. Seznámily se se zásadami prevence zubního kazu u dětí, dozvěděli se, jak poznají, že se jim tvoří zubní kaz a jak správně odstranit ze zubů zubní povlak. Zopakovaly si
správnou techniku čištění zubů a každý den ji prakticky procvičují.  Omalovánky, které si vybarvily, je hravou formou seznámily s tím, jak často měnit zubní kartáček a jaké potraviny jsou pro zdravé zuby důležité.

Děkujeme vedení společnosti DM drogerie markt s.r.o., České Budějovice, za balíčky pro děti a za to, že se i děti z našeho dětského domova mohly zapojit do aktivity s názvem „Veselé zoubky “.

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422