Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Setkání ředitelů dětských domovů

Dne 30.9. 2004 se zúčastnila p. E.Coufalová, ředitelka DD v Nové Vsi u Chotěboře setkání ředitelů dětských domovů s představiteli Nadačního fondu manželů Lívie a Václava Klausových na zámku v Lánech.

Paní Lívie Klausová, předsedkyně Správní rady NF manželů Klausových je seznámila s členy správní rady a programem fondu. Poděkovala všem za jejich náročnou a záslužnou práci a požádala je, aby toto poděkování tlumočili i zaměstnancům jednotlivých DD.

Informovala je o programu věnovaném dětem z DD, který se jmenuje „Startovné do života". Cílem tohoto programu je pomoci dětem z DD při jejich přípravě na vstup do života po opuštění DD, přispět k osamostatnění a nalezení vlastní cesty.

Projekt bude motivovat k dobrým výsledkům ve studiu a v činnostech ve volném čase. Nechyběla tisková konference a možnost konzultace s odborníky - právníky, soudci a zástupci Komerční banky,a.s.

Dětem od 14 do 18 let zařazeným do výše zmíněného programu bude NF manželů Klausových přispívat motivačním bonusem. Bude jim umožněno studium jazyků na jazykových školách v zahraničí.

PT
 
Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422