Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Regionální sportovní hry v Humpolci.

 

Za chladného a velmi deštivého počasí proběhly dne 17.5.2018 regionální sportovní hry dětí dětských domovů v Humpolci. Sportovní klání v atletice a malé kopané si rozdalo celkem mezi sebou šest dětských domovů a to , Horní Planá, Senožaty, domácí Humpolec, Boršov. Šindlovy Dvory a Nová Ves u Chotěboře.

Dopoledne se soutěžilo v běžeckých disciplínách 100 m, 800 m, 1500m, vrhu koulí a skoku do dálky v odpoledních hodinách proběhl turnaj v malé kopané. Podle dosažených výsledků byla provedena nominace na celorepublikové sportovní hry dětí DD, které proběhnou v červnu v Tachově. Za náš dětský domov bylo vysláno celkem 11 dětí, které se v silné konkurenci ostatních dětí neztratily a obsazovaly stupně vítězů ve všech disciplínách.

Po odpočinku v odpoledních hodinách se rozehrál turnaj v malé kopané za účasti 4 dětských domovů, naši borci v zápasech každého s každým neponechali nic náhodě a ze tří zápasů slavili tři vítězství a tím vyhráli celý turnaj se ziskem plných 9. bodů.

Po ukončení byla provedena nominace na celorepublikové sportovní hry do Tachova , kde si to vybraní sportovci rozdají s ostatními dětmi z celé republiky. Za celý region bylo nominováno celkem 14 dětí. Za náš dětský domov bylo nominováno celkem 7. borců, Z DD Humpolec jeden borec, Šindlovy Dvory vyšlou borce dva a DD Horní Planá vyšle 4 borce. Náš dětský domov bude reprezentovat chlapec v běhu na 1500m, a ve fotbale, dva borci budou reprezentovat v běhu na 100m a také ve fotbale a jeden ještě ve stolním tenise a druhý ve vrhu koulí, jeden chlapec ve fotbale a stolním tenise, jedna dívka v stolním tenise, jedna dívka ve stolním tenise a běhu na 100m a vrhu koulí a jedna dívka v běhu na 800m.

Šereda Jaroslav

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422