Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Lyžování o jarních prázdninách.
 
O jarních prázdninách v době od 1.2.2018 - 4.2.2018 se celkem 13 dětí ve věku od 10 let až 17. let s doprovodem výchovných pracovníků z Dětského domova Nová Ves u Chotěboře zúčastnilo lyžařského výcviku v Orlických horách v Herolticích.  
Do hor se vydaly děti z DD a ZDVOP, které již lyžovaly, ale také 5 dětí co nikdy nestály na lyžích. Pod vedením vychovatelů a díky své šikovnosti se během těchto několika málo dní naučily lyžovat.
Také o volný čas na chatě bylo dobře postaráno. Každý večer se odehrávala klání ve společenských hrách (Šipky, prší, kostky). K načerpání dalších sil do nového dne děti i vychovatelé měly k dispozici krytý bazén s vířivkou, kde si užily mnoho legrace. 
Co je však vždy nejdůležitější, vrátili jsme se všichni víceméně v pořádku. Nějaké oděrky, naraženiny se nám samozřejmě nevyhnuly, ale to snad ani jinak nejde. Ještě jednou díky všem dětem z DD a ZDVOP za práci, přístup a chování, vychovatelům za odvedenou práci, která probíhala ve vzájemné spolupráci a pohodě.            
 
            Roman Vávra-vychovatel DD
 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422