Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Jarní tvoření v ZŠ Nížkov

 S velkou radostí jsme spolu s dětmi přijali pozvání ze ZŠ Nížkov na jarní tvoření. Žáci této školi, prodejem svých vánočních výrobků, přispěli dětskému domovu částkou 4500 korun.

V úterý 27.3.2018 jsme se vydali v převaze děvčat do Nížkova. Zde nás čekalo velmi milé uvítání od paní ředitelky. Po počáteční nejistotě se děti s elánem pustily do tvoření v jednotlivých dílničkách. Spolu s ostatními dětmi a jejich rodiči měly možnost vyzkoušet zdobení velikonočních perníčků, vytvořit si dle své fantazie připínacé placku. Velký úspěch sklidila dílnička v níž se pracovalo s tylem. Pod vedením vstřícných rádců z řad pedagogogů i starších kamarádů vznikaly pod rukama dětí květinové brože. Jarní obrázek, to bylo moto další dílny. Všechny výrobky si děti mohly odnést. Seznámily se s novými kamarády. Děti se nechaly provést po škole a obdivovaly nápaditou výzdobu tříd i „ tabla deváťáků“, která zdobila zdi jednotlivých učeben. Pro všechny to bylo velmi příjemně prožité odpoledne a těšíme se, že se opět při některé společné akci sejdeme.

 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422