Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Jarní prázdniny na lyžích

Jarní prázdniny prožily děti z dětského domova a ZDVOP na lyžích v již osvědčené lokalitě – Herolticích. Tentokrát nám sněhová nadílka přála atak bylo možné využít i sjezdovku u chaty. Mírnější kopeček si pochvalovali zejména začátečníci. Velkým úspěchem pro děti bylo, že na závěr pobytu všichni zvládli vlek i sjezd po sjezdovce. I zkušenější lyžaři si sjezdovku u chaty pochvalovali. Málo lidí a žádné čekání na vlek jim umožnilo neúnavně zdokonalovat své lyžařské umění. K pěknému zážitku z jízdy pomohli také nové lyže, které věnoval pan Marek Vala majitel společnosti Výhrostorj. Cz – největší pořadatel soutěží v Evropě.Ani nejmenší děti nezahálely. Část sjezdovky využily k bobování a mimo sjezdovku stavěly sněhuláky.

Ani po ukončení lyžování se děti nenudily. K dispozici jim byl bazén, dětmi velmi oblíbená vířivá vana. Komu ještě stačili síly, ten se věnoval stolnímu tenisu. Vědomosti poměřily v soutěžích a kvízech.

 

 

 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422