Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Výstava dýní

Dne 14.10.2017 jsme si naplánovali s dětmi, že se pojedeme podívat na výstavu dýní do Nové Vsi u Leštiny. Po obědě jsme sedli do auta a vyrazili na statek k manželům Pipkovým. Bylo krásné počasí a cesta nám rychle ubíhala.

Po ½ hodině jízdy jsme přijeli ke statku  manželů Pipkových. Jaké bylo naše překvapení, když jsme nemohli ani zaparkovat. Všude okolo nás stála auta. Po chvíli jsme si našli místečko, kde jsme zaparkovali. Děti byly už natěšené, tak jsme neváhali a rychle pospíchali ke vstupu, kde bylo opravdu hodně návštěvníků.

U vstupu nás už zdravila p.Pipková, která si nás pamatovala z minulého roku. V krátké chvilce nás seznámila s nově vybudovanou DŘEVĚNOU ATRAKCÍ také s jiným prodejním prostorem, na který budeme moci shlédnout z nově vybudovaného VYHLÍDKOVÉHO PATRA a také speciální „DLABÁRNU" prostor starého chléva připraven pro vyřezávání a malování na dýně pěkně v suchu. Také je nejen pro odvážné návštěvníky připravená "STRAŠIDELNÁ VĚŽ" na starých sýpkách. Naše děti si všechny atrakce prohlédly a zkusily. Asi po 2 hodinách krásné výstavy jsme s dětmi odjížděli domů.

Těšíme se na další rok, kdy se pojedeme znovu podívat na tuto krásnou výstavu.

 Roman Vávra

  

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422