Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

SHOW YOUR HELP - Benefiční nohejbal

 Sobotní odpoledne 2. září se neslo v duchu sportu. Tým dětského domova se zúčastnil benefičního utkání v nohejbale. Byť  nohejbal děti v domově běžně nehrají, naši hráči se drželi statečně. Radost ze zápasů jim nezkazil ani fakt, že na zdatné soupeře příliš nestačili. Vrcholem celého utkání  bylo předání šeku s velmi pěknou finanční částkou.  Všichni si dopoledne velmi užili. Velice si vážíme a děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky. Finanční prostředky budou využity ke sportovním aktivitám dětí.

Iniciativa SHOW YOUR HELP vznikla na počátku roku 2015 jako sdružení členů a přátel kolem hudebních kapel Memento Mori, Chasing Christy a Highstreet Hooligans působících především v oblasti Havlíčkova Brodu. Nehledě na žánry spojuje tuto komunitu nejen vášeň pro hudbu, ale také pocit jisté zodpovědnosti vůči svému okolí. Iniciativa SHOW YOUR HELP byla vytvořena za účelem nabídnout a zprostředkovat pomoc potřebným, ať už lidem, bez ohledu na barvu pleti, věk, náboženství či národnost, tak i zvířatům.

Vizí iniciativy SHOW YOUR HELP je participace na dílčích projektech zaměřených na pomoc těm, kteří se ocitli v nouzi, primárně v podobě finančních darů a dalších paralelních aktivit.

Hudba je mocným médiem, prostřednictvím kterého chce iniciativa SHOW YOUR HELP stmelovat, nikoliv rozdělovat, zároveň ale i bojovat proti předsudkům a veškerým projevům nenávisti. Vzájemná solidarita je základním kamenem pro budování lepšího světa. Vyměňme lhostejnost za angažovanost, nenávist za toleranci a svár za jednotu.

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422