Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

 Práce všeho druhu na prknech, které znamenají svět.

 

Kdo by neznal téměř národního hrdinu, který baví generace čtenářů již plných devadesát let. Je řeč o pilném, chytrém a vynalézavém Ferdovi mravenci spisovatele Ondřeje Sekory. Divadlo Hybernia v současné době uvádí o Ferdovi muzikál plný napínavých dramat, komických prvků a akrobatických vystoupení. Nechybí samozřejmě milostná zápletka, krásná beruška, ale hlavně skvělá hudba Leška Wronky s vtipnými texty Vladimíra Čorta a Václava Kopty.

Děti z dětského domova a ZDVOP v Nové Vsi u Chotěboře měly možnost tuto povedenou kulturní show shlédnout v neděli 2. října. Skvělý výlet spojený s procházkou po Praze nám věnovala obec Havlíčkova Borová v čele s paní Stránskou. Děti prožily krásný den a odnesly si spoustu zážitků.  Za to bychom chtěli našim přátelům z Havlíčkovy Borové ještě jednou moc poděkovat a budeme se těšit na další spolupráci.

Kateřina Pešková

  

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422