Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Poděkování nadačnímu fondu Albert

O letních prázdninách se děti z Dětského domova v Nové Vsi u Chotěboře zúčastnily letních táborů a to díky podpoře Nadačního fondu Albert.

Již poněkolikáté vyjely na prázdninový pobyt s Domem dětí Junior na tábor do Běstviny. Tentokrát se zde celotáborová hra nesla v detektivním duchu. Děti dostávaly v průběhu tábora indicie, které je měly přivést na stopu zločince. Během své mise za padouchem plnily úkoly s detektivní tématikou. Na návštěvu za nimi přijeli opravdoví policisté a seznamovali je s jejich prací. Na závěr táborového pobytu byl dopaden zloduch a k velkému překvapení to byl kuchař.

Mezi další tábory, na které přispěl Nadační fond Albert, byl letní tábor v Kamenici u Humpolce. Na tento tábor se děti vždy velmi těší. Parta nadšených lidí, kteří se o děti starají, vymýšlí pro děti atraktivní a nevšední zážitky. Jsou ochotní dětem naslouchat a umožňují jim poznávat své skryté možnosti a dovednosti. Při pobytech na táboře nechybí táborové soutěže, výlety, dětmi oblíbené diskotéky, koupání, táboráky a vše co neodmyslitelně k táborům a prázdninám patří. Pro děti z dětského domova je možnost na táborech poznat nové kamarády, navázat přátelství.

 Z prostředků, které nám svěřil Nadační fond Albert, bylo do dětského domova koupeno jízdní kolo. Také ono přispělo k příjemnému trávení volného času o prázdninách. Zátěžovou zkouškou prošlo při domovské cykloexpedici. V rámci této akce na něm děti ujely více jak 200 km během pěti dnů.

Děti z dětských domovů, které nemají možnost trávit prázdniny v kruhu svých nejbližších, mají díky Nadačnímu fondu Albert možnost zažít pár bezstarostných chvil, prožít okamžiky, které patří k dětství. Děkujeme Nadačnímu fondu Albert a těšíme se na další spolupráci.

 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422