Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Návštěva koncertu hudební skupiny JELEN.

 

       Dne 9. 12. 2017 se celkem 14 dětí z Dětského domova Nová Ves u Chotěboře s doprovodem zúčastnilo hudebního koncertu skupin JELEN v Havlíčkově Brodě. Po příjezdu do Havlíčkova Brodu proběhlo před KD Ostrov setkání s panem Lukášem Fikarem, který všem dětem a doprovodu umožnil osobní setkání se  členy hudební skupiny JELEN a to ještě před jejich vystoupením v zákulisí sálu.

     Zde děti nejen že získaly podpisy jednotlivých členů hudební skupiny, mohly pokládat různé dotazy, pořídit si fotografie se skupinou JELEN a největším překvapením bylo, že měly možnost si s protagonisty skupiny společně zazpívat. Po tomto setkání již proběhl samotný koncert, který se všem dětem velice líbil, vždyť většina dětí nikdy na takovém hudebním koncertu nebyla. Pro všechny přítomné to byl krásný večer, který zanechal mnoho zážitků a vzpomínek.

Jaroslav Šereda

       

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422