Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Kdo je Mefisto?

Díky milé nabídce, kterou jsme dostali od Maminek hlinecka a zejména paní Hany Netolické se děti z dětského domova a zařízení pro děti vyžadují okamžitou pomoc mohly zúčastnit muzikálového představení Mefisto. S velkým očekáváním a plni natěšení jsme se vydali do Prahy do divadla Hybernia. Mefisto – příběh plný lásky, humoru, napětí a lákavé ďáblové nabídky. Věčné téma o ztraceném a znovu nalezeném mládí.

Kdo že je Mefisto. Vyslanec pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Pro svůj záměr si vyhlédl stařičkého profesora Fausta, který lituje, že nestihl dokončit své dílo. Mefisto mu našeptává a slibuje „ Budete li znovu mladý, získáte čas jak své dílo dokončit. A hlavně prožijete znovu to, čemu jste se kvůli své posedlosti prací neměl čas věnovat. Nic ale není za darmo. Za tuto službičku Mefisto nechce nic méně než duši.

Představení bylo velice hezké. Velmi rádi v budoucnu přijmeme slíbenou nabídku, opět se zúčastnit kulturního představení.

Kdo 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422