Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

 

Dne22.1.2017 jsme společně s dětmi odjeli na rodinný muzikál Alenka v říši zázraků.Pozvání jsme přijali z divadla Hybernia z Prahy.

Připravovaný muzikál je volně inspirovaný knihami Alenčina dobrodružství v říši divů a Alenka v říši za zrcadlem světově proslulého anglického spisovatele Lewise Carolla. I v tomto příběhu ožily hlavní postavy zachycené v Carollově geniálním díle, které na rozdíl od jiných nestárne a už po třetí století nepřestává fascinovat malé čtenáře. Alenka se tu opět setkala s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem,pře­moudřelým Valibukem i potrhlým bílým a černým rytířem.Vypočítavou, zlou i svůdnou Srdcovou královnou,laskavou Bílou královnou a uspěchaným bílým králíkem.Hlavní roli Alenky zahrála a úžasně zazpívala dcera Dagmar Patrasové Anna Julie Slováčková.

Děti si celé dopoledne i odpoledne moc užily.Muzikál se všem líbil.Po jeho skončení došlo i na autogramiádu umělců,kteří v muzikále učinkovali.

Všichni se moc těšíme na další spolupráci s divadlem Hybernia.

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422