Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Hravý podzim

 

Podzimní počasí, skvělá nálada, milí lidé a příjemná zábava, to vše zabaleno do výletu na Seč v blízkosti hotelu Jezerka. S radostí jsme využili nabídky firmy IVECO na společně strávené sobotní dopoledne. Zaměstnanci firmy IVECO v rámci team buildingového pobytu na hotelu Jezerka  věnovali sobotní dopoledne dětem z dětského domova. Společně si užili celkem přívětivého podzimního počasí, navázali nové známosti, popovídali si o svých zájmech, ale hlavně si užili mnoho společné zábavy pod vedením lektorů z organizace OMT GROUP s.r.o. Organizace OMT GROUP se věnuje Teambuildingovým akcím a outdoorovým kurzům.

Mezi nejatraktivnější činnost nesporně patřil " dekoball" nebo "flusání šipek". Po vyhodnocení a závěrečném fotografování následoval oběd. Při obědě se dospělí neformálně posadili mezi děti a pokračovali v družných rozhovorech.

    

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422