Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Finálový boj na Slavata triatlon tour.

 

Za velmi příjemného  a slunečného počasí se dne 18.9.2017 konalo finále sportovní soutěže Slavata triatlon tour v Praze – Řepy.  Z našeho dětského domova odjelo celkem šest dětí s vychovatelem. Závod byl pořádaný nejen pro děti z dětských domovů, ale i pro širokou veřejnost, kde si děti z dětských domovů mohly poměřit síly v jízdě na kole v terénu a běhu na určité vzdálenosti s dětmi z rodin a to podle ročníků narození od předškoláků až po plnoleté.

      Náš dětský domov reprezentoval Kristián K, který obsadil třetí místo,  Vít M  druhé místo a Dominik N ve své kategorii 3. místo.  Ve starších dívkách ve věku 16-18 let obsadila druhé  místo Anna H, a třetí  místo Dana H, mezi nejstaršími chlapci Lukáš H jen těsně nedosáhl na stupně vítězů a skončil i tak na krásném čtvrtém místě. Všem patří poděkování za bojovnost a výsledky.

 Šereda Jaroslav

 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422