Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Člověče nezlob se

Dne 5.11.2016 jsme se společně s dětmi zúčastnili již VI.ročníku turnaje v klasické stolní hře ,,Člověče nezlob se".

Akci pořádal SDH Radostín za podpory starostů Knyku Miroslava Kotlase a Radostína Petra Zadiny. Před začátkem klání nechybělo detailní seznámení s pravidly. Věk soutěžích se pohyboval v rozmezí od 6 až do70 let. Celkem se do hry zapojilo 154 hráčů. Mezi hlavní hodnotící kritéria patřil počet výher a počet vyhozených figurek v průběhu šesti kol.

Děti z dětského domova a ZDVOP se i v takto početné konkurenci neztratily. Nejlepšího umístění dosáhl Vít Macek, který skončil na krásném 5.místě a Šárka Šimková se umístila na 16.místě. Ani ostatní děti se v tak velké konkurenci neztratily.Všichni hráči byli odměněni cenami, které jim udělali velkou radost. Velké poděkování patří organizátorům SDH Radostín za bohaté občerstvení.

Děti si celý den velmi užily, poznaly nové kamarády a už nyní se těší na příští rok u dalšího klání ve hře Člověče, nezlob se.


   

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422