Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Víkend s Maminkami z Hlinecka si děti z Dětského domova V Nové Vsi u Chotěboře užily

Dobré jídlo, jarní sluníčko, zábava a krásy přírody. Tak by se dalo shrnout již páté víkendové setkání na Seči, které pro děti z dětského domova v Nové Vsi u Chotěboře uspořádaly Maminky z Hlinecka. Součástí pobytu byly nejen hr pro samotné děti, ale i program pro dospělé v domě seniorů.

Mezigenerační program si děti z dětského domova užily. Nejprve si s dospělými z domu seniorů zasoutěžily, poté jim předvedly taneční vystoupení a nakonec si spolu všichni zazpívali. Druhý den navíc navštívily Festival, který se na Seči zrovna konal.

Během pobytu děti ochutnaly i mnohé dobroty. Pochutnaly si například na grilovaných kuřatech, v neděli za nimi přijeli panové z Giles Burger a chybět nemohlo ani klasické opékání špekáčků. Díky vydařenému počasí mohly děti také poznávat krásy přírody v okolí Sečské přehrady. Všem sponzorům moc děkujeme.

   

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422