Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

 

V sobotu 16.4.2016 se skupina dětí z dětského domova vydala na cestu do Prahy do aquaparku v Čestlicích. Cestovali jsme vlakem z Golčova Jeníkova. Cestu do Prahy si děti ve vlaku ukrátily hraním her a pozorováním krajiny. V Praze nás čekal ještě přesun metrem a následně autobusem. Cestování metrem byl pro všechny velký zážitek. Většina dětí jízdu metrem či na eskalátorech zažila poprvé.

Děti s velkým nadšením a očekáváním vstoupily do aquaparku. Následoval velký údiv a nadšení. První co viděly bylo mnoho skluzavek a tobogánů. S velkým elánem se pustily do jejich sjíždění.

Následně začaly prozkoumávat i ostatní prostory areálu. Zapojily se do aquaaerobiku, vodních soutěží, hledání pirátského pokladu, proplouvání řeky či skotačení v umělém vlnobití.

Pobyt v Praze jsme završili hodováním u burgu. K večeru nás čekala cesta zpět do domova. Děti byly unaveny a plny nových zážitků. Za toto nádherné odpoledne plné nových zkušeností a zážitků vděčíme zejména paní Haně Netolické a kolektivu sdružení Maminky hlinecka, které tento den z velké části zafinancovali.

 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422