Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Sportovní klání bylo zahájeno

Dne 19.3.2016 začal opět Dětský domov cup 2016 a to 1. dílem turnaj ve stolním tenise družstev v Hamr sport Braník v Praze. Naše družstvo se  o proti minulým ročníkům skládalo z poloviny nových hráčů, kteří ještě nezažili atmosféru velkých turnajů. Panovala zde určitá obava, stres a napětí jak se situace bude vyvíjet, přece jenom obhajoba loňského 4. místa zavazovala k podání kvalitních výsledků. Borci našeho dětského domova v základní tabulce postupně naráželi na dětské domovy Mariánské Lázně, které přehráli 4:0, dále na Nepomuk v poměru 4:1 a Českou Kamenici v poměru 4:2, tím si zajistili postup mezi  nejlepších 16 družstev z celkového počtu 28 dětských domovů. Nyní již přituhovalo, protože byl systém KO. Další zápas probíhal  s domovem z Dolních Počernic, což byli domácí borci a tedy napětí sílilo a nervozita také. I tak se tento zápas zvládl v poměru 4:1, čímž byl zajištěn postup mezi nejlepších osm domovů. Po urputném boji naši borci zdolali Horní Slavkov v poměru 4:2 a již bylo jasné, že nebudeme v konečném hodnocení turnaje horší než na 4. místě, tedy že si zahrajeme semifinále. Zde nám los přidělil loňského vítěze z Dlažkovic, kterým naše děti již podlehly 1:4 a o třetí místo se děti utkaly s Ústí nad Labem - Severní Terasa, kterému podlehly také v poměru 1:4.  Celkové 4. místo v tak silné konkurenci a tedy obhájení loňského 4. místa bylo velkým úspěchem nad naše očekávání. Děti přivezly pro domov krásný pohár a ceny. Odměnou jim bylo velké poděkování a také se nezapomělo na nějaký ten  pamlsek.

Šereda Jaroslav.

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422