Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Návštěva kina

Děti, které neodjely na velikonoční prázdniny, měly možnost se zúčastnit promítání pohádky Řachanda. Do kina se děti spolu s vychovatelkami vydali 24. března. Jelo se do Jihlavy a tak si zejména menší děti užily i cestování vlakem. Navštívit multikino v Jihlavě se nám povedlo i díky přispění sdružení Maminky hlinecka, které dětem ještě pod stromeček nadělilo několik vstupenek.

Po příjezdu o Jihlavy čekala děti nejdříve procházka z nádraží do obchodního centra. Děti měly možnost si nákupní centrum prohlédnout a případně i něco malého koupit. Plni očekávání se později přemístily do předsálí kina a zde jim byl zakoupen popcorn, který ke sledování filmu tak nějak patří. Mnohé děti byly v kině i v nákupním centru poprvé a o to silnější zážitek to pro ně byl.

Pohádka se dětem velice líbila a tak i během zpáteční cesty ještě doznívali zážitky a emoce.

Děti se do dětského domova a zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc vrátily ve večerních hodinách. Byly unaveny z celodenního výletu, ale spokojeny a plny nových zážitků.

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422