Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Kuličky se vrací

Dne 6. května se konal v Nové Vsi u Chotěboře přebor v hraní kuliček. Soutěž uspořádala obec Nová Ves u Chotěboře a ČSSD.

Za pěkného počasí se na hřišti za školou sešlo přibližně 35 dětí různého věku, aby poměřily své síly a dovednosti v hraní kuliček. Tato velmi známá nenáročná hra se opět řadí u dětí mezi oblíbené hry. Děti měly možnost poměřit své síly a cit pro přesnost ve třech věkových kategoriích. Záludnost kuliček si vyzkoušeli i naši nejmenší. Zjistili , že to co zprvu vypadá jednoduše, zase tak jednoduché není. Dokázat trefit se do malé kuličky při tom ještě přesně zacílit a odhadnout sílu úderu byl pro někoho velkým oříškem. Dobu mezi jednotlivými hrami si děti mohly ukrátit na skákacím hradě.Při vyhlašování výsledků naši hráči nezůstali pozadu. Karolína ve své kategorii vyhrála a Dominik se umístil na třetím místě.

Všichni za své výkony byli odměněny sladkostmi, propagačními materiály a symbolicky i váčkem se třemi kuličkami pro štěstí. Po celou dobu soutěží měly děti možnost využít i občerstvení . Dostaly vuřty a limonádu.  

 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422