Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Začátek DD CUPu

Dne 14.3.2015 začal další ročník DDCUPU (jedná se o celoroční soutěž dětí z dětských domovů v ČR v pěti sportovních kláních stolní tenis, atletika, fotbal, beachpřehazovaná a cyklistika) a to ve stolním tenise. Turnaj proběhl v prostorách HAMR sport Braník v Praze za účasti 33 DD z ČR. Náš dětský domov reprezentovala Kristýna L, Tomáš Sl, Vít M a Anna H. V základní skupině naši borci převálcovali Nepomuk 4:0, Tachov 4:1 a Ústí nad Labem Severní Terasa 4:2. V osmifinále pak Horu Svaté Kateřiny 4:0, Ve čtvrtfinále Dolní Počernice 4:2, v semifinále narazili na pozdějšího vítěze Dlažkovice se kterými svedli tuhý boj a prohráli v poměru 3:4. V boji o třetí místo jsme podlehli Čeladné také 3:4 a tím náš dětský domov obsadil ve velmi silné konkurenci krásné i když nepopulární tzv.bramborové 4. místo. 
Celkové pořadí tedy 1. Dlažkovice, 2. Ostrava Vizina, 3. Čeladná a 4. Nová Ves u Chotěboře. Děkuji všem dětem za jejich přístup a bojovnost v turnaji.
Šereda Jaroslav

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422