Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Volba MISS

Celá sobota 21. února byla ve znamení volby královny krásy v DD a ZDVOP. Do soutěže se přihlásilo 11 dívek. Byly rozděleny do čtyř věkových kategorií. Nejmladší účastnici bylo teprve pět let. Dívky svůj šarm ukázaly ve čtyřech disciplínách. Zajímavý byl například rozhovor, kde dívky prokázaly duchapřítomnost a svoji výřečnost. Nápaditost a originalitu mohly uplatnit hned ve dvou disciplínách. V přehlídce sportovního oblečení a sportovních doplňků, ve volné disciplíně se projevily zájmy a dovednosti dívek. Samozřejmě nemohla chybět ani promenáda ve společenských šatech.

Nelehkého úkolu zvolení MISS se ujal strejda Pavel, tety Stáňa, Monika a Iveta. Celým odpolednem provázel strejda Roman, který svojí výřečností dokázal děvčatům překonat jejich počáteční nervozitu. Do volby MISS bylo zapojeno také publikum, které si zvolilo MISS SYMPATIE.

A výsledky? V nejmladší kategorii vyhrála Natálka Kováčová. V kategorii do dvanácti let vyhrála Anna Marie Ulmanová, mezi staršími děvčaty zazářila Anička Henzlová, která se také stala nejsympatičtější dívkou DD a ZDVOP. V kategorii nejstarších děvčat se umístila na prvním místě Markéta Divišová.

Zúčastněná děvčata obdržela za svoji odvahu odměny ve formě sladkostí, nezbytných květin a nádherného dortu, který pro ně vytvořila Jana z rodinné skupiny D.  

 

 

 

 

 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422