Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

První místo v jemnické pingpongiádě

Dne 6.11.2015 proběhl již 12. ročník Jemnické pingpongiády v Dětském domově Jemnice za účasti dětských domovů Budkov, Znojmo, Hrotovice, Nová Ves u Chotěboře a domácí Jemnice. Soutěžilo se v mladších (do 15. let) a starších (nad 15. let)  kategoriích a to neúprosným systémem KO. V kategoriích se nerozlišovali chlapci a dívky a o soupeři rozhodoval klasický los číslem.

Náš domov v mladší kategorii reprezentoval Vít Macek a Tomáš Slavík. První kolo se jim náramně povedlo a oba dva vyřadili své soupeře, ale následně narazili na sebe a z postupu se radoval do finále Tomáš Slavík, který ve finále suverénně přehrál borce ze Znojma ve dvou setech, ale podlehl chlapci z Jemnice 0:2  a tím obsadil celkové krásné druhé místo. Ve starší kategorii nás reprezentoval Josef Čejka a Anna Henzlová. Zde se již podstatně více jiskřilo na všech stranách, protože nikdo nechtěl prohrát a také šlo o celkové umístnění dětských domovů a odvezení si putovního poháru. Oba dva  naši borci zvládli velmi dobře první kolo a postoupili dále. V dalším kole Josef Čejka vyřadil docela s přehledem borce z Jemnice výsledkem 2:0. Již v následujícím boji nastoupila Anna Henzlová na favorizovaného chlapce z Hrotovic a překvapivě zvládla první set, druhý set prohrála a po těsném boji ve třetím setě překvapivě "urvala" vítězství výhrou 11:9. Což bylo pro všechny velké překvapení a obrovská radost na straně Nové Vsi u Chotěboře, protože Anička s Josefem postoupili do finále, kde je doplnil chlapec ze Znojma. Ve finále Josef přehrál chlapce ze Znojma 2:0 a následně se trápil s Aničkou, kterou nakonec porazil 2:1. Anička v dalším boji vyhrála 2:0 nad chlapcem ze Znojma a tím se utvořilo pořadí ve starší kategorii 1. Josef Čejka, 2. Anna Henzlová (oba DD Nová Ves u Chotěboře) a 3 chlapec ze Znojma. Výsledky v kategoriích jasně určily celkového vítěze a to DD Nová Ves u Chotěboře, která si odvezla krásný putovní pohár. Chtěl bych poděkovat všem dětem za vzorný přístup, chování a reprezentaci našeho DD.
Šereda Jaroslav

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422