Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Valentýnské malování

Letos jsme v dětském domově oslavili svátek svatého Valentýna trochu netradičně, přijela k nám na návštěvu malířka facepaintingu neboli malování na obličej paní Marie Smolíková z Chotěboře.

Pro děti si připravila zábavný minikurz, dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací o této výtvarné technice, ale i o používaných speciálních barvách a štětcích. Děti se rozdělily do dvojic a za dozoru paní malířky se snažily osvojit základy malování na obličej a jiné části těla. I přes počáteční nejisté tahy štětcem, se dětem dařilo a při závěrečné přehlídce byly vyhodnoceny nejlepší výtvory, všechny děti také dostaly od Marušky pěkné dárky.

Samozřejmě, že každý toužil po profesionální ozdobě obličeje přímo od malířky a tak nám k večeru pobíhal po domově tygřík, pes, strašidelný Hulk či krasavice z Monster High.

Paní Smolíkové patří náš velký dík za velmi povedené odpoledne a moc se těšíme, co si pro nás připraví na příští setkání.

 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422