Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Podzimní rekreace dětí DD a ZDVOP.

Ve dnech 27.10 až 1.11.2015, tedy po dobu podzimních prázdnin, se děti DD a ZDVOP Nová Ves u Chotěboře zúčastnily podzimní rekreace v hotelu Medlov. Tento hotel se nachází nedaleko obce Tři Studně v regionu Žďárské vrchy. Rekreaci absolvovalo 23 dětí s 5 vychovateli.

Hlavní náplní rekreace byla turistika v podzimní přírodě. Na různých vycházkách a výletech některé děti našlapaly až 70 km, ale i ostatní nezůstaly příliš pozadu. Nejzajímavější místa, která děti navštívily, byla např. Malinská skála, Lisovská skála, Dráteničky, Devět skal, Pasecká skála, obce Fryšava, Tři Studně, Kadov, Blatiny, Samotín.

Večer vždy proběhl program, který si děti sami vymyslely a to tak, že připravily různé hry pro ostatní. Došlo i na stezku odvahy a diskotéku. Díky vstřícnosti vedení hotelu si děti také zahrály minigolf, stolní fotbal, stolní tenis a kulečník. Rekreaci přálo i počasí, takže děti odjížděly s pocitem, že udělaly něco pro svoji fyzickou kondici a že si pobyt v Medlově užily.

Na závěr je potřeba uvést fakt, že bez podpory Majetkové, správní a delimitační unie odborových svazů, by se tato rekreace jen těžko realizovala.

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422