Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Opět po roce

 

Do Hlinska v Čechách dorazil v sobotu 3.10.2015 populární zpěvák pan Josef Zoch. Tento koncert již poněkolikáté organizovala paní Hana Netolická, která přizvala ke spolupráci i děti z Dětského domova a Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc v Nové Vsi u Chotěboře.

Během koncertu zazněli známé písně jako např. Eldorádo, Mongomery, Tam u nebeských bran, Rybáři. V repertoáru se objevila i vlastní zpěvákova tvorba , kam patří i písnička Zase po roce.

Děti vystupovaly s hrou na flétnu a Pepa Čejka zpíval písně od Michala Davida a Karla Gotta. Pepa patří mezi oblíbené zpěváky dětského domova a u publika v Hlinsku je velmi oblíbený. Před vystoupením panovala u dětí velká nervozita. Snaha nic nepokazit a předvést co nejlepší výkon si vybrala svoji daň v podobě několika slziček. Vystoupení se dětem pod vedením pana vychovatele Vávry velmi povedlo. Posluchači si poslechli písničky: Černé oči jděte spát, Když se zamiluje kůň, Ach, synku a jiné. Během vystoupení děti dotvářely pohodovou atmosféru koncertu i svým tancem na jevišti.

Velký dík patří paní Haně Netolické za pozvání a organizaci. Nemalé poděkování putuje i panu Richardu Novákovi, který doprovází zpěváka na klávesy a při tomto vystoupení předal dětem hotovost ve výši 3 000 korun. Milé a dojemné překvapení potkalo děti, když o přestávce jim jedna z posluchaček věnovala také finanční hotovost. Krásnou a milou tečkou bylo pozvání pro děti a jejich vychovatele do zákulisí na raut. Po vystoupení si děti odvážely mnoho pěkných zážitků, spoustu dobrot a drobných dárečků. Už se všichni moc těší na příští rok a společné setkání v Hlinsku při pěkných a pohodových písničkách.

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422