Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Měsíc plný soutěží

Již po několikáté jsme se zapojili do soutěže O nejkrásnější velikonoční kraslici. Soutěž pořádá Producentské centrum Profil Mariánské Lázně, s. r. o. Hlavním partnerem soutěže je společnost Severočeské doly Chomutov, a.s. Kolektivy dětí z dětských domovů, školáci i předškoláci, kteří mají zručné ruce a fantazii, se mohli přihlásit do soutěže o nejpůvabnější velikonoční kraslici, ozdobenou libovolnou technikou. Ty nejhezčí práce pak poputují jako výstavní exponáty po městech v České republice.  Za náš Dětský domov a Zařízení  pro děti vyžadující okamžitou pomoc jsme poslali několik velice vydařených kraslic.

   

Dále jsme využili nabídky Nadačního fondu Albert a zapojili se do celorepublikové talentové show s názvem „ Coolinaření s Albertem“. Reprezentují nás tři týmy. Nejmladší tým je složen z prvňáčků a kupodivu to jsou pouze chlapci. Druhý tým je již dívčí. Dívky navštěvují čtvrtou a pátou třídu. Nejstarší děvčata jsou ze sedmých tříd. Všechny týmy se na soutěž zodpovědně připravovaly . Poctivá příprava se ukázala na jejich výtvorech. Odborná porota bude hodnotit složení pokrmu, jeho vzhled, jednoduchost přípravy a také finanční nenáročnost surovin.

  

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422