Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

 

Lyžování o jarních prázdninách .


O jarních prázdninách v době od 4.2.-7.2.2015 se celkem 11 dětí ve věku od 5. let až 17. let s doprovodem výchovných pracovníků z Dětského domova Nová Ves u Chotěboře a Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc zúčastnilo lyžařského výcviku v Orlických horách v Herolticích.

Do hor se vydaly děti, které ještě nikdy nestály na lyžích. Po celou dobu pobytu na horách jim přálo počasí, byla inverze a tak o sluníčko nebyla nouze. Pod vlídným vedením vychovatelů a díky své šikovnosti se během těchto několika málo dní všichni naučili lyžovat a zvládli i záludnosti vleku. Také o volný čas na chatě bylo velice dobře postaráno. Každý večer se odehrávala klání ve společenských hrách ( Člověče, nezlob se, šipky, prší, kostky), k regeneraci děti měly k dispozici i krytý bazén, kde si užily mnoho legrace i vyzkoušely své plavecké schopnosti.

 

 

 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422