Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Dětský domov a ZDVOP plný písniček

 Sobotní odpoledne 7.11. se v dětském domově a ZDVOPu neslo ve znamení pěkných písniček , dobrého jídla a skvělé nálady. Naše zařízení navštívil pan Josef Zoch spolu se svým doprovodem panem Richardem Novákem a „Maminkami hlinecka“. Celé odpoledne zorganizovala paní Hana Netolická. Mužská část návštěvy se postarala o hudební doprovod a k dobré náladě také přispělo skvělé občerstvení, které nachystali „Maminky hlinecka“. Milí hosté přivezli dětem mnoho krásných dárků.

 V odpoledních hodinách si pan Zoch, který vystupuje na televizní stanici Šlágr v DD vyzvedl Pepu Čejku, který s ním vystoupil na Seči v domově seniorů. Vystoupení bylo dojemné, tamní babičky a dědečkové byli velmi vděčni, že za nimi někdo přijel a zpestřil jim podzimní dny.

 Dále program pokračoval v DD a ZDVOPu. Maminky hlinecka nachystali pro děti bohatý raut, plný sladkostí a chuťovek. Pan Zoch zpíval známé písničky a tak se děti k němu s chutí přidaly. Došlo i na tanec při kterém si děti i dospěláci užili spoustu legrace. Někteří odvážlivci měli možnost vyzkoušet si své pěvecké dovednosti na mikrofon za doprovodu kláves. Nejvíce exceloval teprve tříletý Davídek a právem sklidil největší potlesk.

 Děti si sobotní odpoledne velmi užily. Největším dárkem pro děti byl zájem lidí, kterým na nich záleží a dokáží i v dnešní hektické době obětovat svůj volný čas a úsilí.

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422