Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Člověče, nezlob se

V sobotu 7.11.2015 přijaly děti z Dětského domova a Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc (ZDVOP) pozvání do Knyku na 5. ročník turnaje ve hře Člověče, nezlob se.

Akci pořádá SDH Radostín (pan Václav Červený) za podpory starostů Knyku ( pan Miroslav Kotlas) a Radostína ( pan Petr Zadina).

Před začátkem klání nechybělo detailní seznámení z pravidly. Věk soutěžích se pohyboval v rozmezí 6 až 70 let. Celkem se do hry zapojilo 132 hráčů. Mezi hlavní hodnotící kritéria patřil počet výher a počet vyhozených figurek v průběhu pěti kol.

Děti z dětského domova a ZDVOPu se i v takto početné konkurenci neztratily. Nejlepšího umístění dosáhl Dominik, který se umístil na krásném 26.místě. Všichni hráči byli odměněni cenami, které jim udělali velkou radost. Organizátoři nezapomněli ani na občerstvení pro naše hráče.

Děti si celý den velmi užily, poznaly nové kamarády a již nyní se těší na příští rok u dalšího klání ve hře Člověče, nezlob se.


Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422