Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

 

V rámci druhé soutěže DDCUPU v roce 2015 proběhl v termínu 24.-26.4.2015 již 17. ročník Memoriálu Lucie Hanušové v Dolních Počernicích. Slavnostní zahájení proběhlo dne 25.4.2015. Klání se zúčastnilo 34 DD z ČR. Naše zařízení reprezentovali: Anna H, Dana H, Karolína M, Tomáš S, a Sandra U.

Dopoledne se chlapci a děvčata zúčastnili závodu na 60m a v odpoledních hodinách závodu na 400m. Celý den probíhal doprovodný program za přítomnosti ČD, Policie ČR, ZS, součástí byly i ukázky zásahových jednotek PMJ a cizinecké policie PČR. Od 15.15. hod. do 22.00. hod. byl pro děti i dospělé přichystán další kulturní program, jako např. malování na obličej, vystoupení pěveckého dua Luštěla, Tomáš Janků-zpěv, Štěpán Šmíd - Mistr ČR v Mikromagii a další. Na závěr byla uspořádána ohnivá show v podání Tribo Fuego. Naši závodníci si vše náležitě užili a nezklamali ani v soutěžních kláních. Po prvním dnu se náš DD usadil na celkovém 8. místě. Druhý den čekal na závodníky běh na 850m. Zde se všem velice dobře vedlo a obsadili ve svých věkových kategoriích přední místa. Odměnou za jejich snahu bylo při závěrečném vyhodnocení krásné celkové 4. místo, kde obdrželi diplom a pohár. Na zpáteční cestě domů byly všechny děti unavené, ale velmi spokojené a v Horkách se odměnily sladkou zmrzlinou. Všem dětem a výchovným pracovníkům patří poděkování za přípravu, strávený čas a vynikající výkony. Již nyní se těšíme a zabojujeme na fotbalové kvalifikaci což je 3. díl letošního DDCUPU v květnu. Šereda Jaroslav.

 

      

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422