Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Říjen byl v dětském domově i na ZDVOPu ve znamení různorodých aktivit. Děti se zúčastnily hokejového utkání v Brně, kam byly pozvány. Bohužel domácím štěstí v tomto utkání nepřálo a tak Kometa Brno s Vítkovicemi prohrála. V případě výhry měly děti slíbenou návštěvu v kabině hráčů. Přestože se tato návštěva neuskutečnila, děti hráčům poslaly drobné vlastnoručně vyrobené dárečky.

Mezi další aktivity našeho zařízení patří zapojení se do sběru vyřazených elektrospotřebičů. Za odevzdané přístroje byla pro děti návštěva ZOO Jihlava, které předcházelo seznámení se sběrným dvorem a tříděním odpadu.

Jednu neděli děti přijeli navštívit vedoucí z letního tábora Válka Mohykánů. Připravili pro ně mnoho her a soutěží. Děti byly velmi rády, že si na ně jejich oddíloví vedoucí vzpomněli.

Děti také využily nabídku zúčastnit se soutěže vyhlášené vládou ČR. Soutěží se v malování a tématem obrázků jsou symboly vánoc.

 

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422