Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Dětský domov CUP 2014

-------------------------------

 

25. ledna                     Turnaj ve stolním tenise družstev                     1. místo

08. dubna                    Kvalifikace fotbal Praha                                      3. místo – postup do finále

16. – 18. května          Běžecký trojboj                                                     6. místo

19. června                   Finále fotbal (16. nejlepších týmů ČR)             12. místo

13. září                         Beachpřehazovaná                                             12. místo

03. – 05. října              Prevence proti nehodám                                    4. místo

 

       Celkový počet DD z  ČR 56. DD Nová Ves u Chotěboře od prvního turnaje se pohybovala na stupních vítězů a před posledním dílem v měsíci říjnu byl náš DD na třetím místě za Čeladnou a Horním Slavkovem. V posledním díle  děti velmi dobře zabojovaly a obsadily 4. místo a tím o jeden jediný bod se posunuly na druhé místo v konečném pořadí před DD Čeladná, ale na lepší umístnění to již nebylo. Ztráta na prvního byla již 22 bodů.  Celkové pořadí v roce 2014 je následující:

1 místo DD Horní Slavkov  s 234 body, 2 místo DD Nová Ves u Chotěboře 212 bodů , 3. místo DD  Dlažkovice s 211 body a na 4. místě loňský vítěz DD Čeladná  s 209 body. Tedy náš DD jako jediný obhájil stejné místo, jako v roce 2013. I tak považujeme toto umístnění za úspěch a v roce 2015 se opět pokusíme poprat o přední příčky. Letošní rok byl velmi složitý na sestavu a přípravu dětí na různá sportovní klání. Celkem se zapojilo do soutěží 15 dětí.

 

       Dne 23. listopadu proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků DDCUPU  v divadle Broadway, kde  děti našeho DD shlédly muzikální představení KLEOPATRA a po ukončení převzali  z rukou herců  včele s Pepou Vojtkem ocenění a pohár za celkové druhé místo pro rok 2014.

Tímto bych chtěl poděkovat všem dětem, vychovatelům a vedení DD za vzornou přípravu dětí na soutěže, umožnění a podporování sportovní činnosti dětí a celkovou reprezentaci našeho DD.

 

Šereda Jaroslav - vychovatel

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422