Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Beach přehazovaná

Dne 13.9.2014 proběhl 4. díl  DDCUPU a to 6. ročník Turnaje O pohár Michala Novotného - Turnaj dětských domovů v Beach přehazované v Praze. Náš dětský domov reprezentovala Kristýna L, Norbert K, Josef Č a Jana Č. V základní skupině si náše družstvo poradilo s Krompachem 2:0, Tuchlovem 2:0. Naše družstvo si zajistilo z prvního místa ve skupině postup mezi nejlepších 16. družstev. V dalším zápase naše družstvo podlehlo Býchorům 0:2. Následující zápas s Karvinou se  zvládl poměrem 2:0. Následovaly dva zápsy s Ostravou-Vizinou a C. Kamenicí. Po dramatických setech oba dva zápasy naše družstvo prohrálo v poměrech 1:2. Náš dětský domov obsadil celkově 12. místo. Vzhledem k ostatním zápasům stále náš dětský domov bojuje v celoročním DDCUPU o nejvšestrannější dětský domov v ČR  na předních medailových stupních a před závěrečnou disciplínou je na třetím místě se ztrátou pouze 18 bodů na prvního z celkového počtu 58 dětských domovů.

Grand Beach Show  

Dne 27.9.2014 se děti našeho DD zúčastnily VI. ročníku GRAND BEACH SHOW na Strahově v Praze. Starší družstvo v kategorii 14-18. let ve složení Norbert Kuchárik, Tomáš Sokol a Josef Čejka obsadilo krásné 4. místo v plážovém fotbale. Dále družstvo starších ve složení Jana Černíková, Kristýna Lakatošová, Josef Čejka a Norber Kuchárik získalo 1. místo v plážovém volejbale, kdy neprohrálo ani jeden zápas. A mladší družstvo v kategorii 11-14. let ve složení Nikola Nejedlý, Vít Macek, Tomáš Slavík a Anna Henzlová vybojovalo také 1. místo v beach-přehazované.

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422