Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Alpy

Ve dnech 16. až 20. února se děti dětského domova zúčastnily lyžařského zájezdu do Alp. Tato akce se uskutečnila za přispění podporovatele dětského domova - pana Srba. Z dětí v domově byli vybráni zdatnější lyžaři a zároveň byl pobyt pro děti za odměnu.

Natěšení jsme se vydali na cestu v neděli v ranních hodinách. Do alpského střediska Heiligenblut jsme dorazili odpoledne. Čekalo nás krásné ubytování v apartmánovém domě. Druhý den, plni očekávání, jsme vyrazili na sjezdovky. Mnozí z účastníků viděli podobně velké „kopce“ poprvé. K dispozici jsme měli síť sjezdovek, jejichž vrcholy se nacházely v nadmořské výšce až 2902 metrů. Lyžování se nám moc líbilo. Samozřejmě se to celé neobešlo bez karambolů, ale naštěstí se nikomu nic nestalo. Pobyt byl zpestřen i spoustou her a legrací. Jeden z nejsilnějších zážitků byl i zážitek z padající laviny na svahu proti sjezdovce. Vše co děti během pobytu prožily, určitě zůstane v jejich paměti. Moc děkujeme všem, kteří nám tento pobyt umožnili. Určitě si toho velice vážíme.

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422