Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

 Vánoční besídka v dětském domově

Dne 18.12.2013 proběhla v dětském domově Vánoční besídka dětí a vychovatelů pro širokou veřejnost. Tato besídka má dlouholetou tradici a je vlastně poděkováním všem příznivcům a podporovatelům dětského domova.

Děti si tentokráte připravily program na motivy českých vánoc podle Josefa Lady. Ve své besídce ukázaly průřez období od počátku adventu až po svátek Tří králů, tak jak jej  ve svém díle zachytil Josef Lada. Besídka měla velký úspěch a děti sklidily zasloužený potlesk od přítomných diváků, kteří zcela zaplnili místní jídelnu, kde se vystoupení odehrávalo.

Přítomno bylo i několik významných hostů jako radní Kraje Vysočina pan Joukl a paní Fialová, starosta Havlíčkova Brodu pan Tecl a také chotěbořský radní pan Škaryd. Vrámci besídky měla projev  paní ředitelka DD Etela Coufalová, která všem podporovatelům  a příznivcům DD poděkovala za jejich podporu , bez které by se chod tohoto zařízení neobešel.

Všichni návštěvníci měli po besídce možnost prohlédnout si areál DD, navštívit jednotlivé rodinky , kde pro ně bylo nachystáno malé pohoštění. Seznámili se s tím , jak děti v DD žijí a jaké mají zázemí.

    

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422