Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Čtvrtý ročník víkendu na Seči

Od 22.5. do 24.5.2015 jsme se s dětmi z dětského domova zúčastnili každoročního víkendového pobytu na Seči. Hlavní organizátorkou tohoto pobytu byla paní Hana Netolická, která spolu s ostatními sponzory umožnila dětem prožít nezapomenutelné zážitky uprostřed přírody Železných hor.

Přestože jsme se do poslední chvíle obávali deštivého počasí, měli jsme štěstí a i když bylo chladněji, mohli jsme si na plno užít všech aktivit, které pro nás paní Netolická přichystala.

V pátek během odpoledne se děti postupně přesunuly s pomocí vychovatelů na Seč, kde byly ubytované v chatičkách v kempu Pláž. V podvečer jsme se společně prošli okolo přehrady a po opékání špekáčků byla diskotéka, kde jednotlivé rodinné skupiny dětí z DD spolu s vychovateli vymýšlely a následně předváděly krátká vystoupení, za která byly odměněny ledovou tříští.

V sobotu po snídani jsme se vypravili na zříceninu hradu Oheb a po návratu na nás již čekala paní Lenka, která se nám věnovala až do večerních hodin. Spolu s dětmi a vychovatelkami malovala každému, kdo měl zájem nejrůznější obrázky na tělo a tak brzy po kempu chodila gejša, kocouři, nebo třeba krteček. Jako polední meny se podávaly obří hamburgery od firmy GILES BURGER. Byly výtečné a s jejich velikostí měli co dělat i ti největší jedlíci. Po obědě, když už byli všichni „vylepšení“, nalakovala paní Lenka všem zájemcům také nehty. Menší děti mezi tím byly na dětském dni v Seči a také si to moc užily. Odpoledne jsme ještě stihli hru, kde děti plnily nejrůznější úkoly, díky kterým si procvičily hlavu. Nemohli jsme nevyužít přehradu a tak sse děti s velkým nadšením projely na lodičkách. Velkým řekvapením byla i návštěva motorkářů. Nejvíce stroje ocenili hoši.

V neděli po obědě jsme se přesunuli zpět do dětského domova, ale určitě všichni budeme dlouho vzpomínat, jak se o nás teta Hanka na Seči spolu s dalšími lidmi královsky postarala, ať už vynikajícím naplněním programu, nebo téměř královskou hostinou, která trvala od pátku až do neděle.

Velký dík patří všem zainteresovaným, kteří dokázali věnovat své prostředky, ale i čas dětem. Patří mezi ně:

Město Seč, V+B s.r.o., U krbu Seč, Majitelky Květinka Hlinsko, Pekařství Vacek Hlinsko, Lom Matula Hlinsko, Zdeněk Dopita, Marcela Stehnová Studnice, OÚ Kameničky - Yvona Jandová, Marie Hladíková, Martina Halamková, Marie Vacková, Kameničky, Ludmila Machovcová, Vortová, Alena Potůčková, Prosetín, Marta Chlebná, Nasavrky, Magda Adámková, Kameničky, Hana Laštůvková, Kameničky, Soňa Zelenková, Hlinsko, Bobina Ludvíková, Hlinsko, Iva Janáčková, Hlinsko, LILITH s.r.o., Hlinsko, Jiří a Tomáš Burkoň Horka, GILES BURGER, SDH Chlumětín, EFES Černá Zabory,Lenka Hnízdilová s manželem a její přátelé motorkáři, řeznictví Karlík Hlinsko,Pavel Vavroušek, Ždírec nad Doubravou, Dagmar Vacková, Iveta Vacková, Kameničky, Hana Netolická, Pavel Netolický, Kameničky,Věra Švejnohová, Doksy, Štěpánka Vostřelová, Sobětuchy.

   

 

Napsali o nás
Rychlý kontakt
Dětský domov
Nová Ves u Chotěboře 1
582 73 Nová Ves u Chotěboře
telefon: 569 621 522
fax: 569 626 422