Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Sportovní hry DD ČR 2013 - regionální kolo

Regionální kolo SHDD se konalo v Humpolci. Zde se bojovalo za region Homole, za který  do republikového kola SHDD v Ostravě postoupilo celkem 6 dětí z DD Nová Ves u Ch., 1 hoch z DD Humpolec a 2 chlapci z DD Senožaty.

Sportovní hry DD ČR 2013 - republikové kolo

V republikovém kole SHDD v Ostravě , ve dnech 8. - 9. 6. 2013, se 5 z  6 dětí  z našeho DD  svými výkony dále probojovalo na mezinárodní SHDD v Bratislavě. Matěj Pekárek, z DD Humpolec, obsadil velmi pěkné druhé místo v běhu na 1500m. Nemůžeme opomenout  ani postup chlapců z DD Humpolec a Senožaty, kteří byli členy vítězného fotbalového mužstva. Fotbalový turnaj probíhal systémem každý s každým. Naše děti reprezentovaly Homole. Výsledky byly následující: Homole – Ostrava 0:0, Homole – Plzeň 4:1, Homole – Olomouc 2:0 a Homole – Středočeši 2:1.

Dětský domov Nová Ves u Chotěboře vybojoval celkem 13 zlatých medailí a 2 bronzové medaile.

Postup na mezinárodní SHDD v Bratislavě si naše děti zajistily těmito výsledky:

Mário Sztojka výkonem 12,55 m ovládl jednoznačně vrh koulí, dále byl členem vítězné štafety 4x100 m, a členem vítězného fotbalového mužstva, dále obsadil 4. místo ve sprintu na 100 m. Ve stolním tenise obsadil 3. místo.

Richard Sztojka  byl členem vítězné štafety 4x100 m, členem vítězného fotbalového mužstva, dále vyhrál turnaj jednotlivců ve stolním tenise a smíšenou čtyřhru.

Filip Šmída byl členem vítězné štafety 4x100 m, členem vítězného fotbalového mužstva a dále obsadil krásné
4. místo v běhu na 1500 m.

Lukáš Vasko byl členem vítězné štafety 4x100 m  a členem vítězného fotbalového mužstva.

Kristýna Lakatošová – vyhrála společně s Richardem Stojkou smíšenou čtyřhru ve stolním tenise.

Jana Černíková – obsadila krásné 4. místo v běhu na 800 m a byla členkou vítězného fotbalového družstva.