Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

III. díl DDcup 2013
O pohár České fotbalové reprezentace - kvalifikace

16. 5. 2013 na hřišti FK Zbrojovka Brno, TC, Brněnské Ivanovice, se tým našeho DD účastnil kvalifikace do finále  "O pohár České fotbalové reprezentace" Sešly se tu týmy z dětských domovů: Nová Ves u Chotěboře, Mikulov, Jemnice, Budkov, Znojimo, Sedlec, Pardubice, Senožaty. Jedná se o třetí díl DDCUP ČR.  Naše skupina a výsledky: NV-Mikulov 1:1, NV-Pardubice 3:2, NV-Přerov 0:1. Postup z druhého místa do semifinále: NV-Senožaty 2:0 a tím postup do finále. Zajištěn postup do finále mezi nejlepších 16 DD v ČR. Ve finále se zahráli náhradníci NV-Přerov 0:5. Naše dívka neproměnila penaltu. Finále se hraje na AC Sparta v Praze dne 4. 6. 2013.

O pohár České fotbalové reprezentace - finále

DDCUP – 2013 O pohár české fotbalové reprezentace  - po kvalifikační skupině v Brně, naše děti postoupily přímo z druhého místa do finálové "16" nejlepších dětských domovů v ČR. Finále se konalo dne  4.6.2013 na TC AC SPARTA PRAHA. Zde proběhly 4. skupiny a naše děti v základní skupině nenechaly nic náhoděa po výsledcích: (NV-Ústí nad Labem – Severní terasa  2:1, NV – Jeseník 2:1 a NV-Melč 3:0 postoupily z prvního místa do čtvrtfinále, kde narazily na Sedlec a po výsledku 1:1 rozhodoval penaltový rozstřel. V tomto náš DD byl úspěšnější a vyhrál 2:1, když nás podržel brankář, který chytil dvě penalty. V semifinále naše děti podlehly Hornímu Slavkovu 0 : 3. V boji o třetí příčku Nová Ves porazila Přerov a to 3:0.

Celkově se zúčastnilo turnaje na 50 dětských domovů z ČR.  Po tomto úspěchu náš Dětský domov i v letošním roce zatím po třech soutěžích vede  DDCUP ČR a to s náskokem 29 bodů a má „našlápnuto“ k loňské obhajobě.