Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Za krásného a slunečného počasí se dne 18.5.2017 konal u rybníka Roštejn v Telči další ročník sportovních závodů pořádaných panem Slavatou pod názvem Slavata triatlon tour. Z našeho dětského domova odjelo celkem sedm dětí s vychovatelem. Závod byl pořádaný nejen pro děti z dětských domovů, ale i pro širokou veřejnost, kde si děti z dětských domovů mohly poměřit síly v jízdě na kole v terénu a běhu na určité vzdálenosti s dětmi z rodin a to podle ročníků narození od předškoláků až po plnoleté.

Náš dětský domov reprezentovala v dívkách 13-15. let Dagmar N, která obsadila krásné 3. místo, dále v té samé kategorii, ale chlapců reprezentoval Kristián K, Vít M a Dominik N. Chlapci po urputném boji obsadili stupně vítězů v pořadí Kristián K, Vít M a Dominik N. Ve starších dívkách ve věku 16-18 let obsadila první místo Anna H, a druhé místo Dana H, mezi chlapci Lukáš H obsadil druhé místo, když byl na cílové rovince těsně předběhnut jiným chlapcem.

Těmito výsledky si děti po právu zajistily postup na celorepublikové finále, které proběhne na podzim v Praze.

Děti si užily krásné odpoledne v malebném prostředí rybníku Roštejn, odměnou jim bylo předání medailí, diplomů a také trocha něčeho dobrého na zub.