Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Sportovní hry dětských domovů

Další akcí byly dne 20.5.2015 regionální sportovní hry dětských domovů v Humpolci, kde se zůčastnilo celkem šest dětských domovů, které si to rozdaly v atletických soutěžích a fotbale. Naši borci přivezli celkem 14 medailových umístnění (7x zlaté medaile, 6x stříbrné medaile a 1x bronzovou medaili). Nejlepší závodnicí byla Kristýna L, která vybojovala 3 zlaté umístnění a to ve vrhu koulí, ovládla běh na 100m a štafetu 4x100m. Dále Dana H vybojovala stříbro na 100m, stříbro na 800m a zlato ve štafetě, Anna H vybojovala bronz na 100m, zlato na 800m a zlato ve štafetě. Nemohu opomenout ani chlapce, kteří vybojovali stříbrné umístnění ve štafetě 4x100m ve složení Tomáš S, Norbert K, Vít M a Lukáš H. Ve fotbale patřila našemu družstvu třetí příčka. Z těchto her  si celkem 8 dětí vybojovalo postup a reprezentaci našeho dětského domova na celorepublikové sportovní hry v Příbrami začátkem června 2015.