Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře Dětský domov, Nová Ves u Chotěboře

Trojboj – Memoriál Lucie Hanušové

17-18.5.2014 proběhl další díl DDCUPU - trojboj Memoriál Lucie Hanušové v Dolních Počernicích v Praze. Děti závodily za velmi nepříznivého počasí v běhu na 60m, 400m a 850m. Náš dětský domov obsadil celkově krásné 6. místo z celkového počtu 33 dětských domovů z ČR. Nejlepším závodníkem ve své kategorii chlapců byl náš Tomáš Slavík, který vyhrál 60 a 400m a na trati 850m byl druhý. Velmi dobře si vedla i Anna Henzlová , která ve své kategorii obsadila celkově druhé místo a její sestra Dana 4. místo.

Finále fotbalového  turnaje

Dne 19.5.2014 se konalo finále fotbalového turnaje, jako další PU. Naši borci bojovali velmi statečně a obsadili celkové 12. místo z celkového počtu 50 dětských domovů z ČR. Celkově po třech soutěžích z celkových pěti se náš dětský domov usadil na vedoucích příčkách o nejvšestranněj sportovně nadaný dětský domov v ČR. Další pokračování bude v měsíci září a říjnu.